Aktuální volná pozice

AROCO spol s r.o.
výrobce vonných a chuťových látek a potravinářských barev,
člen výrobní skupiny AROCO-AROMA

V Y H L A Š U J E
výběrové řízení na obsazení pracovní pozice:

ředitel pro výrobu

Požadujeme :
• VŠ chemického směru
• zkušenosti v oboru příp. potravinářském průmyslu
• znalosti z výroby chuťových a vonných látek a orientace v problematice jejich užití
• schopnost komunikace, odpovědnost a spolehlivost
• zkušenosti ve vedení prac. kolektivů
• vysoké pracovní nasazení
• bezúhonnost
• znalost cizích jazyků
• řidičský průkaz
• znalost práce s počítačem

Nabízíme :
• dobré platové podmínky
• stabilní zaměstnání

Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu:

                                                 AROCO spol. s r.o., vedení společnosti,
                                                 Spojovací 798/31, 190 00 Praha 9
                                                 e-mail: aroco @ aroco.cz

Pro Aroma Praha, a.s. hledáme:

Místo výkonu Židovice 64, Hrobce u Roudnice nad Labem

Asistent pracovníka legislativy chemických látek
Náplň práce:
• Příprava a kontrola bezpečnostních listů surovin a výrobků
• Podílí se na vypracování seznamu alergenů
• Zajištuje REACH registraci prostřednictvím najaté smluvní firmy
• Doplnování ADR kódy do informačního systému dle platné dokumentace
Požadujeme:
• Chemické vzdělání /ideálně VŠ/
• znalost AJ /středně pokročilá úroveň/
• znalost práce s PC a podnikovým informačním systémem
Nabízíme:
• Pracovní doba od 7 do 15 hod
• 25 dnů dovolené
• podnikové stravování
• příjemný kolektiv
Kontaktní osoba:
Jaroslava Martišková
Adresa: Židovice 64 64, 41183 Židovice, Česká republika
Telefon: 416 809 222

Přípravář pro parfémové kompozice
- Vyrábí parfémové kompozice dle výrobních příkazů a technologických postupů (navažování vonných látek)
- Spolehlivost, pracovitost
- Vhodné pro muže (práce s břemeny)
- Obědy na pracovišti, 25 dnů dovolené
- Po zkušební době mzdové bonusy
- Manuální zručnost
- Prosíme zasílat životopisy emailem na aroma@aroma.cz
nástupní mzda 15 000,-Kč

Pracovník úseku chemické výroby
- Vyučení v chemickém oboru, maturita výhodou
- Pracovitost a spolehlivost
- Praxe v oboru vítána
Náplň práce
- výroba syntetických vonných látek
- obsluha technologického zařízení
- práce s technickými plyny
- Prosíme zasílat životopisy emailem na aroma@aroma.cz
nástupní mzda 16 000,-Kč

Pracovník výroby dřevitého octa
Popis činnosti: příprava dřeva pro potřeby technologie dřevitého octa (práce s motorovou pilou, štípačkou dřeva apod.), obsluha pyrolýzní pece.