Aktuální volná pozice

Pro Aroma Praha, a.s. hledáme:

Místo výkonu Židovice 64, Hrobce u Roudnice nad Labem

Vedoucí rozvoje technologie výrob

Náplň práce:

  • Řídit chemický výzkum a vývoj společnosti
  • Zavádět nové poznatky vývoje a výzkumu do provozní praxe,  zároveň potřeby pro nechemické výstupy vývoje
  • Spolupráce s ostatními sekcemi při realizaci investičních a údržbových prací

Požadujeme:

  • vzdělání VŠ chemického směru
  • AJ úroveň středně pokročilá
  • pracovitost a spolehlivost
  • schopnost samostatné práce
  • praxe výhodou

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek ve stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • po zkušební době mzdové bonusy
  • pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, poté na dobu neurčitou
  • 25 dnů dovolené
  • obědy na pracovišti
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • nástup možný ihned
  • pracovní doba  7-15 hod

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis na e-mailovou adresu aroma@aroma.cz.

Pro více informací nás můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 416 809 222.

nabízíme práci brigádníkům pro dočasné pracovní uplatnění a přivýdělek na pozici :

Manipulant - přípravář

-vhodné pro muže dočasně nepracující nebo studenty (práce s břemeny)

-práce na výrobních úsecích společnosti-příprava aromat/parfémových kompozic

Manipulant a přípravář parfémových kompozic

- Vyrábí parfémové kompozice dle výrobních příkazů a technologických postupů (navažování vonných látek)

 - vzdělání střední odborné s výučním listem

 - Spolehlivost, pracovitost, schopnost samostatné práce, VZV výhodou, manuální zručnost

 - Vhodné pro muže (práce s břemeny)

 - Obědy na pracovišti, 25 dnů dovolené

- Po zkušební době mzdové bonusy až 20%

- Příspěvek na penzijní spoření

- Pracovní doba od 7 do 15h

 - Prosíme zasílat životopisy emailem aroma@aroma.cz

Přípravář potravinářských aromat

- Vyrábí aromata a potravinářské přísady dle výrobních příkazů a technologických postupů

 - Spolehlivost, pracovitost, schopnost samostatné práce, manuální zručnost

 - Prosíme zasílat životopisy emailem aroma@aroma.cz